EKSPRESY AUTOMATYCZNE (PLN)

Od: Do:
Kawa w kapsułkach stanowi doskonałą alternatywę dla kaw mielonych czy ziarnistych. Taki wybór gwarantuje przede wszystkim łatwe i wygodne parzenie – nie trzeba martwić się dodatkowymi czynnościami. Zamiast przygotowania i mielenia ziaren, wystarczy skorzystać z gotowych kapsułek, które umieszcza się w dopasowanym ekspresie. Za pomocą jednego kliknięcia możemy szybko otrzymać poranny zastrzyk energii. Przyrządzenie kawy jeszcze nigdy nie było tak proste! Filiżanka wypełnia się po brzegi gorącym napojem, a my nie musimy przejmować się myciem części od urządzenia – należy jedynie wyrzucić zużyty pojemnik.Kawy w kapsułkach

Brak produktów do wyświetlenia w tej kategorii.

Kawa w kapsułkach z naszej oferty


W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów kaw w kapsułkach, dlatego każdy miłośnik funkcjonalnych rozwiązań znajdzie coś dla siebie. Kawosze mogą delektować się smakiem wyjątkowego czarnego złota - 100% Arabica czy mieszanka z Robustą zadba o najlepszą jakość i sprawi, że chętnie sięgniemy po kolejną filiżankę. Gwarantujemy, że nasza kawa w kapsułkach jest przygotowywana tak, aby zachowała intensywny aromat i świeżość – możliwy jest wydłużony czas realizacji zamówienia, ponieważ chcemy zapewnić unikalną jakość naszych wyrobów. Każda kapsułka pakowana jest hermetycznie, by nie dopuścić do utraty najcenniejszych właściwości zmielonego ziarna.

Należy pamiętać, że ten rodzaj kawy może być przyrządzany jedynie w odpowiednim ekspresie, przystosowanym do konkretnej formy zaparzania. Na rynku istnieje wiele urządzeń tego typu, a czynnikiem, który najczęściej przemawia za kupnem ekspresu kapsułkowego, jest cena – dużo niższa w porównaniu z kwotą za standardowy sprzęt. W sklepie oferujemy jednak również alternatywne produkty, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji.


Kawa w kapsułkach idealna dla biur czy domowego zacisza


Kawa w kapsułkach idealnie spełni swoją funkcję w takich miejscach jak biuro czy domowe zacisze, gdy potrzebujemy chwili wytchnienia. Jeśli zależy nam na czasie, ale nie chcemy rezygnować z dobrego smaku, warto zainwestować w dostępne produkty. Każdy z nich udowadnia, że taka forma parzenia może niezwykle ułatwić przygotowanie czarnego napoju każdego poranka. Polecana jest zarówno dla osób codziennie pijących kawę, jak i dla tych, którzy sięgają po nią nieco rzadziej. Większość oferowanych przez nas kaw w kapsułkach będzie pasować do urządzeń takich marek jak: Nespresso, Pixie, Citiz, Essenza, Maestria, Gran Maestria czy U Latissima.

Zapoznaj się z naszymi poradami!
Baza wiedzy o kawie