EKSPRESY AUTOMATYCZNE (PLN)

Od: Do:
Obecnie najnowocześniejsze ekspresy do kawy ziarnistej zaopatrzone są w automatyczny system monitorowania poziomu wody i ziaren kawy, które wsypuje się do pojemnika i mieli tuż przed jej zaparzeniem. Taki proces nadaje zawsze świeży aromat kawie, posiadającej niesamowitą moc pobudzenia. Tego typu urządzenia pracują cicho, więc można je zakupić do biura. Posiadają także funkcję automatycznego czyszczenia, co ułatwia zachowanie ich w czystości.

W naszej ofercie posiadamy ekspresy do kawy mielonej. Do odpowiedniego pojemnika wsypuje się zmieloną kawę, a następnie uruchamia się wybrany program, np. cappuccino, cafe latte. Elementem wyposażenia jest osobny pojemnik na mleko, który może je schłodzić lub spienić.

Ekspresy do kaw ziarnistych i młynki do kaw

Pierwsze ekspresy do kawy wynaleziono przeszło 112 lat temu we Włoszech. Luigi Bezzera opatentowując swój wynalazek, zrewolucjonizował  sposób parzenia kawy. Dzisiaj nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale i w wielu domach korzysta się z tego rodzaju urządzeń, aby uzyskać aromatyczną, pobudzającą oraz doskonale spienioną kawę.

Dlaczego warto kupić ekspres do kawy?


Polecamy również ekspresy do kawy w kapsułkach, dzięki którym szybko przygotujemy ulubiony napój. Urządzenia są proste w użyciu – kapsułkę zawierającą wszystkie niezbędne składniki wkładamy do dozownika, stawiamy kubek na podstawce, sprawdzamy poziom wody, a po włączeniu ekspresu otrzymujemy wspaniałą kawę.

Dla osób poszukujących zaawansowanych ekspresów polecamy nowoczesne urządzenie NIVONA 680 z obudową w kolorze czarnym. Przyrządzona kawa będzie charakteryzowała się nieziemskim smakiem i zapachem. Ekspres posiada pokrywę chroniącą aromat kawy, a także podgrzewaną podstawkę na filiżankę. Ponadto zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz i posiada zapisanych w swojej pamięci aż 11 przepisów na kawę. Istnieje możliwość przygotowania kawy według swojej własnej, autorskiej receptury. 

Kawa mielona, ziarnista, a może w kapsułkach? To już zależy od indywidualnych upodobań. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Chętnie pomożemy w wyborze ekspresu do kawy spełniającego Państwa oczekiwania!
Zapoznaj się z naszymi poradami!
Baza wiedzy o kawie