B2B - DOSTARCZYMY KAWĘ DO:


BIURA/ FIRMY
Zadbamy o to aby wytężający swe umysły pracownicy mieli kawę świeżą, na czas, pobudzającą. Tu również możemy zaproponować sprzedaż/ użyczenie ekspresów automatycznych oraz ogólny serwis związany z współpracą.
Dodatkowo nasza oferta zawiera bezpłatny dowóz kawy, przeszkolenie personelu z obsługi maszyny. Możemy zaproponować to i więcej po bliższym zapoznaniu się z Państwa potrzebami o oczekiwaniami. Polecamy się!
KAWIARNIA/ RESTAURACJA/HOTEL

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest dobra kawa w miejscach takich jak kawiarnie, hotele czy restauracje. Wiemy też, że ludzie poszukujący dobrze serwowanej kawy są w stanie przemierzyć dobre kilkanaście kilometrów. Jeśli zaś masz dookoła mnóstwo konkurencji, zaradzimy i tu pomożemy. Oferujemy kawę profesjonalną, niedostępną w internecie! W zależności jaki biznes prowadzisz pomożemy wybrać kawę pod espresso,  100% arabiki, kawy  śniadaniowe, kawy mielone. Pomożemy dobrać odpowiedni ekspres kolbowy/przelewowy/automatyczny. Wyposażamy Cię w filiżanki i kubki do serwowania kawy.

W celu nawiązania współpracy, prosimy o kontakt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Numer telefonu:
Wiadomość:
 
 
 
Zapoznaj się z naszymi poradami!
Baza wiedzy o kawie