Purissimi Arabica 1000 g ziarno

Kod: DAR024
- Purissimi Caffè Arabica to linia stworzona z myślą o podkreśleniu specyfiki gatunku arabiki, który jest najcenniejszą i docenianą jakością kawy na świecie. - Wyselekcjonowana mieszanka Arabiki z Ameryki Środkowej i Afryki: te dwa źródła łączą się, aby nadać kawie aromat i konsystencj...  Czytaj dalej...
  • Purissimi Caffè Arabica to linia stworzona z myślą o podkreśleniu specyfiki gatunku arabiki, który jest najcenniejszą i docenianą jakością kawy na świecie.
  • Wyselekcjonowana mieszanka Arabiki z Ameryki Środkowej i Afryki: te dwa źródła łączą się, aby nadać kawie aromat i konsystencję
  • Profil palenia zastosowany w tej mieszance wydobywa nuty owocowe, a szeroka gama słodko-kwaśnych aromatów zapewnia bardzo zbalansowaną filiżankę kawy o odpowiedniej treści.
  • Intensywność smaków, które pozostaną na naszym podniebieniu, będzie przyjemnym doznaniem czekoladowych i waniliowych wspomnień.
  • Zachowanie smaku i aromatu zapewnia opakowanie w obojętnej atmosferze ochronnej. Opakowanie 1000 gramów.

 

Dostępny
Cena: 126,00 PLN 136,00 PLN
Ilość:
Kawa Corsini Compagnia Dell'Arabica Purissimi  w dwóch słowach to ,,STRONG'' i ,, FULL-BODIED''.

Unikalna mieszanka doskonałych ziaren gatunku Arabica (100%).
Zgodnie ze starą zasadą mówiącą, iż im wyżej nad poziomem morza znajduje się plantacja, tym lepsze są owoce kawy, także i w tym wypadku pochodzą one jedynie z wysokogórskich upraw Ameryki Środkowej oraz Afryki.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego prażenia udało się stworzyć kompozycję o pełnym smaku, znacznej mocy orazintensywnym aromacie. Zaskakujące jest również bogactwo kawy Corsini Compagnia Dell'Arabica Purissimi - początkowo bardzo wyraźnie wyczuwa się w niej nuty kwiatowe i owocowe, które stopniowe przeobrażają się w słodkie niuanse miodu, karmelu oraz czekolady, żeby ostatecznie zaskoczyćsubtelnym, waniliowym posmakiem.

Doskonała propozycja dla koneserów doskonałego włoskiego espresso, jednakże wyśmienicie komponuje się również z mlekiem tworząc perfekcyjne cappuccino oraz latte macchiato.

Cena promocyjna : 126,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni : 116,00 zł
Cena regularna : 136,00 zł
Stopień wypalenia:
Średnio
Aromat:
Body:
Słodycz:

Informacje

Termin przydatności:
Wrzesień 2025
Rodzaj:
Kawa ziarnista
Skład gatunkowy:
100% Arabica

Gramatura

Gramatura:
1000g
Zapoznaj się z naszymi poradami!
Baza wiedzy o kawie