Purissimi Caffe'Arabica Fruttato 250g

Kod: DAR003
Purissimi Caffe Arabica ,, Smooth and Fruity'' kompozycja ziaren arabiki z Centralnej Ameryki i Północnej Afryki. Kompozycja bardzo czysta z delikatną nutą słodkich kwiatów i miodu, o wyczuwalnych suszonych owocach migdału i orzecha laskowego. Kompozycja ze szczyptą ostrej herbaty, tabaki i lu...  Czytaj dalej...
Purissimi Caffe Arabica ,, Smooth and Fruity'' kompozycja ziaren arabiki z Centralnej Ameryki i Północnej Afryki. Kompozycja bardzo czysta z delikatną nutą słodkich kwiatów i miodu,  o wyczuwalnych suszonych owocach migdału i orzecha laskowego. Kompozycja ze szczyptą ostrej herbaty, tabaki i lukrec ji.   Pozostające wrażenie cytrusowych kwiatów przenosi nas na górskie szlaki gdzie uprawiana jest wysokiej klasy arabika. Kropką nad ,,i" stanowi szczypta  gorzkiej czekolady na finał. Finezja smakowa tej propozycji nie ma końca. Poprostu trzeba ją spróbować i samemu się przekonać.
Dostępny
Cena: 24,00 PLN 28,00 PLN
Ilość:
Kawa Corsini Compagnia Dell Arabica Fruttato należy do kaw słodkich. Proponujemy ją dla osób które ograniczają biały cukier w kawie. Kawa sama w sobie jest słodkawa i ułatwia odstawienie ,,białego zła'' :)

Informacje

Termin przydatności:
22 czerwiec 2019
Kraj pochodzenia:
Centralna Ameryka i Północna Afryka
Rodzaj:
mielona
Skład gatunkowy:
100% Arabica
Zapoznaj się z naszymi poradami!
Baza wiedzy o kawie