Compagnia Dell'Arabica Purissimi Fruttato & Corposo 2x 250 g

Zestaw składający się na skrupulatnie wyselekcjonowanch arabikach z podziałem na ich charakterystyczne właściwości. Smakując i porównując arabikę z AROMATICOe CORPOSSO i arabikę DOLCE e FRUTTATO, możesz się przekonać że ziarna arabiki nie jedno mają oblicze i w zależności od strefy geo...  Czytaj dalej...
Zestaw składający się na skrupulatnie wyselekcjonowanch arabikach z podziałem na ich charakterystyczne właściwości. Smakując i porównując arabikę z AROMATICOe CORPOSSO i arabikę DOLCE e FRUTTATO, możesz się przekonać że ziarna arabiki nie jedno mają oblicze i w zależności od strefy geograficznej z jakiej pochodzą, prezentują pełen wachlarz smaku od muskającej czekolady z tabaką po lukrecję z miodem kwiatowym.
Niedostępny
Cena: 37,00 PLN 56,10 PLN
W zestaw 2x 250 g wchodzą:

1. Compagnia Dell'Arabica Aromatico e Corsposo- kawa strong and full bodied.  Mieszanka arabik z Centralnej Ameryki i Afryki.  Wyjątkowo aromatyczna z pełną cielistością kawa. 
Smakowe cechy charakterystyczne:  Słodki owocowy ton ze szczyptą wanilli zabiera nas w górskie klimaty gdzie kultywowana jest najwyższej jakości kawowie. Zwieńczeniem napoju jest frezja czekolady z wanilią wyczuwalna na podniebieniu.

2. Compagnia Dell'Arabica  Dolce e Frutatto- kawa smoth and fruity. Mieszanka arabik z Centralnej Ameryki i Północnej Afryki.  Napój kawowy w czystej postaci jest bardzo słodki i owocowy.
Smakowe cechy charakterystyczne:  naturalny słodki wydźwięk z  wibrującymi cytrusami w tle.

Informacje

Termin przydatności:
Czerwiec 2021
Kraj pochodzenia:
Centralna Ameryka i Północna Afryka
Rodzaj:
mielona
Skład gatunkowy:
100% Arabica

Gramatura

Gramatura:
500g
Zapoznaj się z naszymi poradami!
Baza wiedzy o kawie