Brasil Santos 125 g Puszka

Kod: DAR116
Corsini Compagnia Dell'Arabica Brasil Brasil Santosto doskonała kompozycja starannie selekcjonowanych, średnio palonych ziaren gatunku Arabica (100%) z odmiany Santos, uznawanej za jedną z najlepszych kaw pochodzących z Ameryki Południowej. Jej znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim wyjątkow...  Czytaj dalej...

Corsini Compagnia Dell'Arabica Brasil


Brasil Santosto  doskonała kompozycja starannie selekcjonowanych, średnio palonych ziaren gatunku Arabica (100%) z odmiany Santos, uznawanej za jedną z najlepszych kaw pochodzących z Ameryki Południowej. Jej znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim wyjątkowy smak – gładki, słodko- cytrusowy  o niskim poziomie kwaskowatości, z lekkimi akcentami czekoladowymi i popularnych owoców.

Wraz z aksamitnym aromatem oraz kremowym, gęstym body tworzą one wyśmienite połączenie, które oddziałuje na zmysły przez naprawdę długi czas, dzięki czemu Corsini Compagnia Dell'Arabica Brasil to świetny sposób na smakowite rozpoczęcie dnia.


Kawa zapakowana w niezwykle piękną, soczystą w kolory puszkę ekologiczną wielkokrotnego użytku.  Nasza propozycja stanowi dobre rozwiązanie jako prezent dla smakosza włoskich kaw. 

Dostępny
Cena: 15,50 PLN 28,00 PLN
Ilość:
Stopień wypalenia:
Średnio
Aromat:
Body:
Słodycz:

Informacje

Termin przydatności:
Wrzesień 2019
Kraj pochodzenia:
Brazylia
Rodzaj:
mielona
Skład gatunkowy:
100% Arabica
Zapoznaj się z naszymi poradami!
Baza wiedzy o kawie